BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Doğa - İstanbul Tıp Fakültesi

İstanbul Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hafif esintili bir şubat gününde oyunlarımızı ve kalemlerimizi alıp Nefroloji servisine doğru yola çıktık ve Doğa ile tanıştık. Doğa 10 yaşında ve hastanemizde Nefrotik Sendrom (Bir çeşit böbrek hastalığı) tanısı ile tedavi görüyor. Ona yanımızda getirdiğimiz oyunlardan bahsettik ve zorlayıcı olan Jenga oyununu seçti. Kendisi minik ellerinin avantajını oldukça iyi kullanarak her turda bizi yenmeyi başardı. Sonrasında ise Uno oyunu ile devam ettik. Bu oyunda da bizlere mağlubiyeti güzelce tattırdı. Kendisi -galibiyetin de verdiği neşe ile- bizlere onu tanıma şansını verdi. Oldukça zeki olduğu her oyunda bizi yenmesinden belli olan miniğimizin hayali bir tiyatro sanatçısı olmak. Mütevazi bir kişiliği olan bu miniğimizle çok keyifli vakit geçirdik. Kendisine dilek olarak ne istediğini sorduğumuzda bize ''Monopoly Dijital Bankacılık'' cevabını verdi. 

Bu minik hanımefendinin dileğini gerçekleştirip kendisinin sevimli yüzünde bir gülümseme bırakmak ister misiniz?

Mart ayının ortalarında, hava biraz da ısınmışken, Doğa'nın dileği bize ulaştı. Biz de hemen ailesiyle iletişime geçtik ve Nefroloji servisine doğru yola çıktık. Bizi ve hediye paketini görünce miniğimizin yüzündeki gülümseme daha da arttı. Paketi açtı ve tam da istediği hediyeyi görünce sevinci ikiye katlandı. Doğa'nın sevincine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: