BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

NELER SÖYLEDİNİZ?

Leyla'dan Sonra için yazdıklarınızdan...
 • Küçücük yüreklere dokunan koca yürekli insanlar! Birilerine özellikle de çocuklara nasıl faydalı olabilirim diye düşündüğüm bir zamanda iş yerimize gelen bir tanıtım maili sayesinde tanıdığım, ilk defa acaba yapılan yardım çağrıları doğru mu ya da yapılanlar nereye gidiyor diye düşünmeden içimde biran bile bir şüphe oluşmadan (gözümle görmediğim halde) yürekten inandığım ve her paylaşımda bu çocuğumuza da yapsam ona da buna da diye her birine dileğini kavuşturmak isteğimle mücadele etmeme sebep olan ama küçücük bir boyama kitabını bile kargo poşetine koyarken gözlerimi yaşartıp içime yaşama sevinci veren, çok şükür yine de bir umut var heyecanı yaşatan, dünyayı sadece sevgi ve iyilik kurtaracak inancımı kuvvetlendiren en masum sosyal sorumluluk kampanyası. Siz iyi ki varsınız güzel hekimler ve özellikle sen iyi ki var oldun güzel leyla, bir bisikletin hayaliyle aramızdan ayrıldın belki ama melek kanatlarınla pek çok çocuğa umut oldun, sevinç oldun, hayallerinin gerçekleşme sebebi oldun. Sen rahat uyu leyla küçücük bedenin aramızdan ayrılırken kocaman bir iyilik zinzirine halkalar bağladın. Cennetin en güzel köşelerinden izlediğine eminim iyi ki geçtin hayatlarımızdan...

  Neslihan çakmak Site
 • ne yapmak istesem genelde o yapildi, bu gorusuluyor diye donus alarak mutlu oluyorum. uygulamasi da var telefona indirirseniz surekli goz onunde oluyor.

  imnotsureabout ekşisözlük
 • memleketin yetiştirdiği en kıymetli, en arslan yürekli tıbbiyelilerinin, hâlâ bir umudumuz olmasını sağlayan sosyal girişimi.

  ibrikotu ekşisözlük
 • Bu hareketinizi tebrik ediyorum. 2011 yılında benim de yavrum Orbital Rabtomyo Sarkom tanısı ile Ege Üniversitesi Onkoloji servisinde tedavi gördü. Sitenizdeki görüntülere hiçte yabancı değilim. Bende sizlere destek olmak istiyorum.

  Ayşe TURAL Site
 • güzel insanlar her yerde hissi yaşatan proje.

  misssler ekşisözlük
 • bir çocuğun mutlu olmasının ne kadar kolay olduğunu hatırlatan proje. her türlü desteklenmesi gerekli. umarım daha geniş kitleler duyar ve daha fazla kardeşimize ulaşılır. kimler düşündüyse o güzel akıllarına sağlık.

  aslanim giralicam ekşisözlük
 • gözlerimi dolu dolu yapan, katışıksız iyi niyet timsali bir kampanya. ne güzel bir girişim. küçük yardımlar, leyla'dan sonraki miniklerin yüzünde büyük gülümsemelere dönüşecek, ne güzel.

  maria elena diye bilirler ekşisözlük
 • ne yapsam ne etsem de bende bir gülümsemenin sebebi olsam dediğim, yazarken bile gözlerimin dolmasına sebep olan bir birlik bu. düşünenlerin yüreğine, aklına sağlık. hepinizin alnından öperim valla. bi de bunu bize haber veren (bkz: öyle böyle biri)'ne de teşekkür ederim. bir çocuğu gülümsetmek kadar güzel birşey var mı bu dünyada.

  gulbesekericoksevdimde ekşisözlük
 • ilk gordugumde leyla ile mecnun ekibi yeni bir proje yapti sandim ve cok sevindim sonra kendi kendime "sen cok yanlis gelmissin kardes" diyerek siteyi gordum en az leyla ile mecnun tekrar baslamis kadar sevindim.

  bartsimpson ekşisözlük
 • son zamanlarda duyduğum en anlamlı ve duygulandıran kampanyalardan. elimden geldiğince yaymaya çalışacağım bu temiz çocukların masum isteklerini.

  subliminal mesaj ekşisözlük
 • kendileri gibi minik kalpleri kadar samimiyet dolu isteklerini utana sıkıla dile getiren miniklere yardim amacli kurulan site. bu fikri aklina getiren guzel insan(lar) yuzunuzden gulucuk eksik olmasin.

  dis perisi ekşisözlük
 • böyle sevgi dolu genç doktorlarımız olduğu için çok şanlı olduğumu hissettiren projedir. yüreğinize, emeğinize ,aklınıza sağlık.bize de desteklemek düşer.

  plancksabiti ekşisözlük
 • Takdir ediyorum! Harikasınız

  Elif Yalçın Gümüş Sosyal Medya
 • Dünyanın açık ara en masum kampanyası

  @nn66nnJJ Sosyal Medya
 • Ben sizi daha yeni gördüm kötü bir anının ardından çok güzel hareket ederek güzel bir iş yapmışsınız katkıda bulunmak isterim..

  Cüneyt Us Sosyal Medya
 • herkesin elinden geldiğince desteklemesi gereken harika bir yardımlaşma projesi

  bbgerayinsuperegosu ekşisözlük

SİZ DE BİR ŞEYLER SÖYLEYİN