BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

NELER SÖYLEDİNİZ?

Leyla'dan Sonra için yazdıklarınızdan...
 • Açıkçası ben daha bugün gördüm ve mutlu oldum. Hani bir söz vardır; 'Eğer dünya hala dönüyorsa sizin gibi ıyi insanlar buna neden oluyor. ' Ve ben buna bütün kalbimle inanıyorum. Mümkün olduğunca takip edeceğim ve destek olacağım. Iyi ki varsınız.

  Selin Demirci Site
 • Merhaba Bir çocuğun mutlu olmasının ne kadar kolay olduğunu hatırlatan proje. her türlü desteklenmesi gerekli. umarım daha geniş kitleler duyar ve daha fazla kardeşimize ulaşılır. kimler düşündüyse o güzel akıllarına sağlık. Ne güzel söylemiş şair; gülmeyi çocuklar icat etti, bizler tüketiyoruz.

  Hasan Ulaşlı Site
 • Küçücük yüreklere dokunan koca yürekli insanlar! Birilerine özellikle de çocuklara nasıl faydalı olabilirim diye düşündüğüm bir zamanda iş yerimize gelen bir tanıtım maili sayesinde tanıdığım, ilk defa acaba yapılan yardım çağrıları doğru mu ya da yapılanlar nereye gidiyor diye düşünmeden içimde biran bile bir şüphe oluşmadan (gözümle görmediğim halde) yürekten inandığım ve her paylaşımda bu çocuğumuza da yapsam ona da buna da diye her birine dileğini kavuşturmak isteğimle mücadele etmeme sebep olan ama küçücük bir boyama kitabını bile kargo poşetine koyarken gözlerimi yaşartıp içime yaşama sevinci veren, çok şükür yine de bir umut var heyecanı yaşatan, dünyayı sadece sevgi ve iyilik kurtaracak inancımı kuvvetlendiren en masum sosyal sorumluluk kampanyası. Siz iyi ki varsınız güzel hekimler ve özellikle sen iyi ki var oldun güzel leyla, bir bisikletin hayaliyle aramızdan ayrıldın belki ama melek kanatlarınla pek çok çocuğa umut oldun, sevinç oldun, hayallerinin gerçekleşme sebebi oldun. Sen rahat uyu leyla küçücük bedenin aramızdan ayrılırken kocaman bir iyilik zinzirine halkalar bağladın. Cennetin en güzel köşelerinden izlediğine eminim iyi ki geçtin hayatlarımızdan...

  Neslihan çakmak Site
 • Böyle projeler gördükçe dünyanın azda olsa yaşanılası bir yer olduğunu düşünüyorum ve halâ bir umut var diyorum. Leyla'dan Sonra ekibine çok teşekkür ediyorum. İyilik yakanızı bırakmasın

  Rabia ERGÖZ Site
 • Sayenizde insanlık için, iyilik için hala bir umudun olduğuna inandım. Siz gençler bu yaşta bu kadar geniş gönüllü olabildiyseniz umut hiç tükenmeyecektir. Bu minik yüreklere dokunabilmemize olanak sağladığınız için çok teşekkür ediyorum. Her fırsatta her yerde sizden bahsedeceğim. Bu iyilik hareketinin yayılıp o minik yüreklerin biraz olsun mutlu olmasına katkı sağlayabilirsek insan olduğumuzu hissedebiliriz. Sağloun varolun benim güzel yürekli meslektaşlarım:) :) Dr. Eylem Aksoy

  Eylem Aksoy Site
 • tbt'de bir arkadaşın imzasında yer alıyordu bu site. merak edip baktım. her bir çocuğun hikayesini tek tek okudum. o kadar güzel o kadar kıymetli bir girişim ki bu, düşünen icra etmeye çalışan çocuklarımızı mutlu etmeye çalışan tüm arkadaşlara kendi adıma binlerce kez teşekkür ediyorum. okurken gözyaşlarına engel olmak elde değil. siz çok yaşayın güzel insanlar. insanlığın sizden öğrenecek çok şeyi var.

  Erhan GökaLp Site
 • memleketin yetiştirdiği en kıymetli, en arslan yürekli tıbbiyelilerinin, hâlâ bir umudumuz olmasını sağlayan sosyal girişimi.

  ibrikotu ekşisözlük
 • bir çocuğun mutlu olmasının ne kadar kolay olduğunu hatırlatan proje. her türlü desteklenmesi gerekli. umarım daha geniş kitleler duyar ve daha fazla kardeşimize ulaşılır. kimler düşündüyse o güzel akıllarına sağlık.

  aslanim giralicam ekşisözlük
 • gözlerimi dolu dolu yapan, katışıksız iyi niyet timsali bir kampanya. ne güzel bir girişim. küçük yardımlar, leyla'dan sonraki miniklerin yüzünde büyük gülümsemelere dönüşecek, ne güzel.

  maria elena diye bilirler ekşisözlük
 • ne yapsam ne etsem de bende bir gülümsemenin sebebi olsam dediğim, yazarken bile gözlerimin dolmasına sebep olan bir birlik bu. düşünenlerin yüreğine, aklına sağlık. hepinizin alnından öperim valla. bi de bunu bize haber veren (bkz: öyle böyle biri)'ne de teşekkür ederim. bir çocuğu gülümsetmek kadar güzel birşey var mı bu dünyada.

  gulbesekericoksevdimde ekşisözlük
 • ilk gordugumde leyla ile mecnun ekibi yeni bir proje yapti sandim ve cok sevindim sonra kendi kendime "sen cok yanlis gelmissin kardes" diyerek siteyi gordum en az leyla ile mecnun tekrar baslamis kadar sevindim.

  bartsimpson ekşisözlük
 • son zamanlarda duyduğum en anlamlı ve duygulandıran kampanyalardan. elimden geldiğince yaymaya çalışacağım bu temiz çocukların masum isteklerini.

  subliminal mesaj ekşisözlük
 • kendileri gibi minik kalpleri kadar samimiyet dolu isteklerini utana sıkıla dile getiren miniklere yardim amacli kurulan site. bu fikri aklina getiren guzel insan(lar) yuzunuzden gulucuk eksik olmasin.

  dis perisi ekşisözlük
 • böyle sevgi dolu genç doktorlarımız olduğu için çok şanlı olduğumu hissettiren projedir. yüreğinize, emeğinize ,aklınıza sağlık.bize de desteklemek düşer.

  plancksabiti ekşisözlük
 • Takdir ediyorum! Harikasınız

  Elif Yalçın Gümüş Sosyal Medya
 • Dünyanın açık ara en masum kampanyası

  @nn66nnJJ Sosyal Medya
 • Her zaman sizin gibi insanlar olduğunu bilmek içimi rahatlatıyor. İleride sizin gibi olmak istiyorum. İyi ki varsınız.

  Aleyna yılmaz Site
 • abi ne söylenebilir dünya ayakta duruyorsa böyle güzel insanların hatrınadır ne eksik ne fazla kesinlikle bundan.

  kerem kuriş Site
 • Kardeşimin sizi anlatmakla bitirememesi uzerine tanıdım ve araştırdım sizleri hastanede kaldığı süre boyunca yalnız bırakmadığınız icin teşekkür ederim. Bu güzel proje ile onları nekadar mutlu ettiğinizi kendi gozlerimle görerek şahit oldum. Yaptığınız iş okadar güzel ve samimi ki tebrik ediyorum inşallah daha çok çocuğa ulaşılabilmesi dileğimle...

  G.demirezen Site
 • Çok kızdım kendime neden görmedim şimdiye kadar sizleri.. Daha çok paylaşmalıyız, minik yüreklere daha fazla umut olmalıyız. Sağolun gençler iyi ki varsınız..

  BAHAR.. Site

SİZ DE BİR ŞEYLER SÖYLEYİN