BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ali Kayra - Pamukkale Tıp Fakültesi

Pamukkale Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Masmavi gökyüzündeki güneşin tüm sıcaklığıyla bize gülümsediği bir bahar gününde yakışıklı mı yakışıklı Ali Kayra ile tanışmak üzere heyecanla hastanemizin Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Ali Kayra 16 yaşında ve hastanemizde Böbrek Yetmezliği tanısıyla tedavi görmekte. Ali Kayra’ya oyunlarımızı gösterdik ve bize Dedektif oyununu oynamak istediğini söyledi. Ali Kayra’nın keskin gözleri ve hafızasıyla zevkle oyunumuzu tamamladık. 

Ardından Ali Kayra'ya bir dileği olup olmadığını sorduk. Biraz düşündükten sonra dileğinin "Beşiktaş Forması" olduğuna karar verdi. Siz de Ali Kayra'nın dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: