BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 9509 - Düzce Tıp Fakültesi

Düzce Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli ve sıcak bir mart gününde elimizde oyun hamurları ve boyama kitapları ile Genel Pediatri servisine doğru yola koyulduk. Miniğimizle tanışacağımız için çok heyecanlıydık. Prensesimiz 5 yaşında ve hastanemizde Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla tedavi görmekte. Odaya girdiğimizde de resim yapmayı çok sevdiğini söyleyen miniğimizle hemen boyama kitaplarını açtık. Gerçekten de çok güzel boyamalar yaptı. En sevdiği rengi sorduğumuzda pembe diye cevaplayan prensesimiz aynı zamanda büyüyünce de ressam olacağını söyledi. Gerçekten de ilerde çok başarılı bir ressam olacağını düşünüyoruz. Beraber geçirdiğimiz keyifli dakikalar içerisinde oyun hamurlarıyla oynamayı da ihmal etmedik. Oyun hamurlarıyla çok güzel pastalar yaptığımız miniğimizle çok eğlendik. Bol kahkahalı ve bi o kadar da eğlenceli ziyaretimizin sonunda dileğini sorduğumuzda "LoL Bebek" cevabını aldık. Siz de bu güzeller güzeli miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Miniğimizin dileği bize ulaştığında taburcu olduğunu biliyorduk. Hemen iletişime geçip ne zaman geleceklerini öğrendik. Geldiklerinde miniğimizin heyecanı gözlerinden okunuyordu. Güzelimizin dileğini hemen teslim ettik. Hediyesini alan miniğimizin mutluluğu hepimizi çok mutlu etti. Miniğimize bu sevincini yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: