BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hürriyet Okan - Adnan Menderes Tıp Fakültesi

Adnan Menderes Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk bir çarşamba günü miniğimiz Hürriyet Okan’ı ziyaret etmek için çeşitli oyuncaklar alıp odasına gittik. Hürriyet Okan Lösemi (Kan kanseri) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Okan bizi görür görmez çok sevindi. Tanışıp sohbet etmeye başladık, kendisi 3.5 yaşında ve polis olmak istiyor. Biz de ona hediye olarak polis arabası götürmüştük. Hediyeyi görünce çok sevindi ve hemen oynamaya başladı. Dileğini sorduğumuzda ise "Hulk Kostümü" istediğini belirtti. Biz Hürriyet Okan ile çok eğlenceli, güzel anılarla dolu bir gün geçirdik. Siz de dileğini gerçekleştirerek ona güzel bir anı vermek ister misiniz?

Miniğimizin hediyesinin bu kadar kısa sürede gelmesi hepimizi çok heycanlandırmış ve mutlu etmişti. Haberi alır almaz hemen hediyeyi nasıl ulaştıracağımızı düşünüp aileyle iletişime geçtik. Ertesi gün hastanede görüşebileceğimiz haberini aldık. O gün sanki herkes bu masum dileği gerçekleştirmenin haberini almış da onun mutluluğunu yaşıyor gibiydi. Ertesi gün miniğimizin hediyesini vermek için heyecanla beklerken aniden telefon çaldı ve ailesi görüşebileceğimizi söyledi, hemen hediyeyi alıp hastaneye gittik. Miniğimiz hediyeyi görünce çok sevindi. Ailesi de en az miniğimiz kadar mutlu oldu. Bu mutluluğu başta miniğimiz olmak üzere hepimize yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: