BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kuzey - Pamukkale Tıp Fakültesi

1

Pamukkale Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk bir aralık gününde önlüklerimizi giyip hastanenin yolunu tuttuk.

Odaya girdiğimizde Kuzey çok şaşırdı ve önce neden orada bulunduğumuzu anlayamadı. Biz geldiğimizde müzik dinliyordu birazcık da birlikte dinledik.

Kuzey hastanemize Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) tanısı ile gelmiş. Miniğimiz 12 yaşındaymış ve 7. Sınıfa gidiyormuş.

Kuzey oyun oynamak yerine sohbet etmek istiyordu. Bize bir dilek hakkı olsa çok iyi bir basketbolcu olmak istediğini söyledi. Yedek planıysa veteriner olmakmış. Yine de miniğimiz kendini sınırlamıyor, farklı mesleklere de açıkmış.

Kendisinin bir de küçük bir araba koleksiyonu varmış. Bunun hakkında konuşmayı da ihmal etmedik.

Yanından ayrılmadan Kuzey'e "Bir şey isteme şansın olsa ne olurdu?" diye sorduğumuzda takım tutmaksızın basketbolu çok sevdiğini ve "İmzalı Basketbol Topu" istediğini söyledi.

Miniğimizin dilediğini gerçekleştirmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: