BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sevda - Yüzüncü Yıl Tıp Fakültesi

1

Yüzüncü Yıl Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Çocuk Hematoloji Servisi’nde Lösemi (kan kanseri) tanısıyla tedavi gören 15 yaşındaki güzel gözlü Sevda’yı ziyaret ettik. Odasına girdiğimizde daha önceden tanışmış olduğumuz için bizi hemen tanıdı ve çok mutlu oldu. Her zamanki gibi bizi çok samimi ve güleryüzle karşıladı. Sevda ile çok güzel muhabbet ettik. Yanına giderken götürdüğümüz kitap hakkında konuştuk.

Sohbet ederken bizden dileğini sorduk. Sevda rüyasında fotoğraf makinesinin olduğunu gördüğünden bahsetti ve bir DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİnin olmasının onu çok mutlu edeceğini söyledi. Güzeller güzeli Sevda’nın bu dileğini yerine getirmek ister misiniz? :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: