BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8326 - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yeni yılın ilk günlerinden birinde miniklerimizi ziyaret etmek için sabırsızlanarak Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Heyecanlı bir şekilde ilk odamıza girdiğimizde bize ışıl ışıl gözleriyle bakan 11 yaşındaki prensesimizle tanıştık. Onunla oyun oynamak için geldiğimizi duyunca çok sevindi ve oyun oynama teklifimizi hemen kabul etti. Heybelerimizdeki oyunları birlikte inceledikten sonra ilk olarak Jenga oynamak istediğini söyledi. Prensesimiz denge konusunda oldukça iyiydi ve çok kısa sürede hepimizi yendi. Jenga’da bizleri etkileyen miniğimiz, ikinci olarak Uno oynamak isteyince hep birlikte Uno oynamaya başladık. Bu oyunları oynarken bir yandan da miniğimizin en sevdiği şarkıları dinledik ve ona eşlik ettik.Ziyaretimiz sırasında miniğimizi daha yakından tanımak için onunla sohbet etmeye başladık. Bizlere en sevdiği rengin yeşil olduğunu ve doktorları çok sevdiğini söyledi. Bu nedenle bizleri de çok sevmiş, biz de onu çok sevdiğimiz için bunu duyunca çok mutlu olduk. Zamanın nasıl geçtiğini fark edemediğimiz bu ziyaretimizin sonuna gelirken prensesimize dileğini sorduk, bizlerden "Barbie Evi" istediğini söyledi. 
Siz de onun bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Miniğimizin dileğinin elimize ulaştığını öğrenince çok sevindik. Hemen ailesiyle iletişime geçtik. Hastanemizde olduklarını öğrenince miniğimizin dileğini de yanımıza alıp yola çıktık. Gülen gözleriyle bizi bekleyen miniğimiz Barbie Evi'ni ve Barbie bebeğini çok beğendi. Bizlere çok teşekkür etti. Biz de miniğimizin dileğini karşılayıp mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: