BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mer Hanaun - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hematoloji servis ziyaretlerimize tüm hızıyla devam ettiğimiz güneşli bir pazartesi sabahı Hanaun'un odasına heyecanla giriş yaptık. Hanaun 7 yaşına geçtiğimiz aylarda girmiş, hastanemizde ALL (bir çeşit kan kanseri) dolayısıyla tedavi alıyormuş.  İlk başlarda dilimizi kullanmakta zorlandığı için onu yeterince eğlendiremeyiz diye endişe etsek de boyalarımız ve Jenga bizlere aracı oldu ve servisi gülüşlerimizle doldurduk ve beraber çok güzel dakikalar geçirdik.

Yanımızda getirdiğimiz boyama kitabımızın ilk sayfasını rengarek süsledik, Hanaun'un seçimleriyle çok güzel bir resme ulaştık. Heybemizde Jenga'yı görünce çok oynamak istediğini söyledi biz de hemen kulemizi dizdik. Bir yandan oda arkadaşının açtığı müzikleri dinliyor, eğleniyorken bir yandan da tüm dikkatimizi kulemize verdik ve uzun süre başarıyla yıkmadan devam ettik. Hanaun'un meslek hayali henüz yokmuş ama araba sürmeyi gerçekten çok seviyormuş.  Bu sevgisinden de anlamış olmalıydık ki dileğini seçmesini istediğimizde bize yüzündeki kocaman gülümsemesiyle "Akülü araba"yı gösterdi ve dileğinin bu olduğunu söyledi.

Siz de minik Hanaun'un dileğini gerçekleştirmek, gülüşüne destek olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: