BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melek - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

1 1 1

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Kasım ayının son günü ellerimizde heybelerimizle Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde Melek ile tanıştık. Melek 15 yaşında ve Kronik Böbrek Yetmezliği (Böbreğin zaman içinde fonksiyonlarını kaybetmesi) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte.

Heybemizden Uno'yu çıkarttık. İlk önce oyunu Melek'e öğrettik. Kıvrak zekasıyla hemencecik anladı oyunu. Oynarken bir yandan da sohbet ettik. Melek büyüyünce pembe bir pastane açmak istiyormuş. Annesi de Melek'in evde kurabiye de yaptığını söyledi. Konuşurken bir bakmışız Melek bizi yenmiş. Daha sonra beraber Rafadan Tayfa oyunu oynadık. Ardından sohbetimize devam ettik. Bize, makyaj yapmayı çok sevdiğini söyledi. Ayrıca Melek'in güzel gözlerine hayran kaldık.

Güzel gözleriyle bizi etkisi altına alan Melek, sohbet esnasında dileğinin "Barbie Süpermarkette Seti" olduğunu söyledi. Siz de Melek'in bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Prensesimiz Melek'in hediyesinin geldiğini duyunca heyecanla hastanenin yolunu tuttuk. Melek bizi mutlulukla karşıladı. Hediyesini heyecanla açtı ve çok beğendiğini söyledi. Beğendiğini duymak bizi de çok mutlu etti. Güle güle kullanmasını dileyip vedalaştık Melek ile.
Miniğimizi ve bizi bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: