BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kadir Çınar Berk - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

1 1 1

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Okulda yoğun bir dönem olmasına rağmen yanımıza sadece mutluluk alıp hastaneye küçük dostlarımızla oynamaya gittik. Orada gözleri çınar ağacının yaprakları gibi yemyeşil olan Kadir Çınar ile tanıştık. Kadir 10 yaşında. Genel Pediatri bölümünde Akut Romatizmal Miyokardit (Kalp kası iltihabı) tanısı ile tedavi görüyor. Elimizdeki oyun hamurunu görünce çok sevindi. Oyun hamurundan şekiller yapmayı çok seviyormuş. En sevdiği hayvan olduğunu öğrendiğimiz kedi şeklindeki oyun hamurlarını yaparken çok eğlendik. En güzel kediyi Kadir yaptı. Çok tatlı ve zeki bir minik. İlk defa oynamasına rağmen Jenga ve Penguen oyununda hep o kazandı biliyor musunuz? Ondan sonra doktorculuk oynadık ve bize tansiyon ölçmeyi öğretti. Minik Kadir'in en büyük hayali büyünce iyi bir belediye başkanı olmak. Ayrıca okumayı çok seviyor, o yüzden ona Ankara'yı tanıtan bir okuma kitabı hediye ettik.

Fanatik bir Beşiktaş taraftarı olan Kadir'in dileği ise "İmzalı Beşiktaş Forması". Siz de Kadir'in dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Miniğimiz Kadir Çınar'ın dileğinin elimize ulaştığını öğrenince ailesiyle iletişime geçtik. Kontrol için hastanemize geleceklerini duyunca hemen hastanenin yolunu tuttuk. Parkta bizleri gören Kadir de en az bizim kadar çok sevindi. Biraz sohbet edip nasıl olduğunu sorduktan sonra onu daha fazla bekletmeden hediyesini verdik. Hediyesini gören Kadir'in mutluluğu gözlerinden anlaşılıyordu. İmzalı Beşiktaş formasını çok beğenen Kadir bizlere çok teşekkür etti. Bizler de Kadir'in dileğini karşılayıp mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: