BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İrem Altın - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

1

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk bir sonbahar gününde heybelerimizi alıp, bugün hangi miniklerimizle tanışacağız diye heyecanla Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Bizi 12 yaşındaki miniğimiz İrem yüzünde kocaman bir gülümsemeyle karşıladı, bu sıcak gülümsemesi içimizi ısıttı. İrem hastanemizde Astım (Hava yolu darlığı ataklarıyla seyreden bir akciğer hastalığı) tanısıyla tedavi görmekte. 


Tam da canının çok sıkıldığını, yapabilecek bir şeyler aradığını bu yüzden geldiğimize çok sevindiğini söyledi bize. Sonrasında birlikte Denge Oyunu oynadık. İrem denge konusunda çok iyiydi, oyundaki ustalığını hayranlıkla izledik. 


Oyun ilerledikçe sohbetimiz derinleşti ve bizlere en sevdiği rengin yeşil, en sevdiği dersin ise fen bilgisi olduğundan bahsetti. İleride hangi mesleği yapmak istediğini sorduğumuzda ise yazılıma, teknolojiye,  bilgisayara büyük bir ilgi duyduğunu belirtti ve yazılım mühendisi olmak istediğini söyledi. 


Duyduk ki farklı müzik aletleri de çalıyormuş ve güzel sesiyle şarkılar söylemeye bayılıyormuş. Ziyaretimizin sonunda güzel prensesimize dileğini sorduğumuzda ise önce biraz düşünmek istedi ve sonra uzun süredir keman çalmayı hayal ettiğini ve bu yüzden "Keman"  istediğini söyledi. Siz de İrem'in dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülümsemeye ortak olmak ister misiniz? 

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: