BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hamza erdem - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Kasım ayının son günlerinde, miniklerimizle eğlenceli vakit geçirmek amacıyla hematoloji servisine doğru yola çıktık. Karşımıza Hamza adında şirin mi şirin, gülümsemesiyle  bize enerji veren bir miniğimiz çıktı. Ellerimizde birbirinden güzel oyunlarla yanına gittik. 6 yaşındaki bu miniğimiz Lösemi (Kan kanseri) tanısıyla hastanede tedavi görmektedir. Hamza ile birlikte Jenga oynadık. Öğrendiğimize göre Hamza pilot olmak istiyormuş. Yaptığımız sohbetlerde onun oldukça akıllı bir minik olduğuna karar verdik. Sonuçta Hamza da annesi de bizim ziyaretimizden oldukça memnun kaldılar ve bunu sıkça dile getirdiler. Öyle ki normal ziyaret süremiz bittiğinde bizi bırakmak istemediler. Miniğimize bir dilek hakkı olsa ne isterdi diye sorduğumuzda "4×4 Uzaktan Lumandalı Lil8 Araba Full Fonksiyon " istediğini söyledi. Peki siz Hamza'nin bu dileğini gerçekleştirip onun sevincine ortak olmak ister misiniz? 


Hamza Erdem’in hediyesinin bize ulaştığını duyunca hemen ailesi ile iletişime geçtik. Biz de dört gözle Hamza ile görüşmeyi ve hediyesini teslim edip mutluluğunu görmeyi bekliyorduk. Hediyesini paketleyerek süsledik ve teslim etmek üzere yola çıktık. Hamza bizi ve elimizdeki hediye paketini görünce çok sevindi. Onun sevincini görmek bizi de çok mutlu etti. Hamza'ya ve bize bu anı yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: