BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emir Mustafa - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

1 1

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir öğleden sonra Ankara Şehir Hastanesi'ne doğru yola çıktık. Çocuklarımızla vakit geçirmek için sabırsızlanıyorduk. Sonra Emir ile tanışma fırsatı bulduk. Emir 10 yaşında ve hastanemizde SMA(Bir çeşit kas - sinir hastalığı) tanısı ile bulunuyor. Emir ile çok güzel sohbet ettik. Biraz gelecekten, ileride neler yapmak istediğimizden konuştuk. Emir ileride bilgisayar mühendisi olmak istiyormuş. Sonra Emir ile Uno oynamaya başladık. Biz oyunda çok usta olmadığımız için hem Emir'den oyunu ögrendik hem de eğlendik. Daha sonra da küpleri kartlardaki şekillere göre belli bir sürede dizilen bir oyun oynadık. Emir o oyunda da çok başarılıydı, küpleri hep sahip olduğu zamandan daha erken dizdi. Emir'e bizden bir dileğinin olup olmadığını sorduğumuzda bizden Norm Ender ile tanışmak istediğini söyledi. Siz de Emir'in dileğini gerçekleştirmeye yardımcı olmak ister misiniz? :) 

Emir'in hayali gerçek oldu. Heyecanla beklediği Norm Ender ile tanıştı, misafiri oldu ve konserini en önden izleyebildi. Emir'in mutluluğuna şahit olmak bizi çok gururlandırdı ve sevindirdi. Emir'içok mutlu eden ve dileğinin gerçekleşmesini sağlayan Norm Ender'e çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: