BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Haftanın son ziyareti için oyunlarımızı da alarak hastanemizin Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Bu ziyaretimizde dünyalar tatlısı ve iyimserlik prensesi Elif ile tanıştık. Elif 10 yaşında ve Skolyoz (Omurganın kavislenmesi) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Elif ile beraber puzzle ile ev yaptık ve boyama yaptık. Ev yapımı konusunda bizden daha iyiydi. Oyun oynarken bir yandan da sohbet ettik. Rafadan Tayfa, Keloğlan ve Karlar Ülkesi'ni izlemeyi çok sevdiğini öğrendik. Aynı zamanda Elif müzik dinlemeyi de çok seviyormuş. Büyüdüğü zaman ise doktor olmak istiyormuş. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduk. Biraz düşündükten sonra bebek beslemeyi sevdiği için bizden "Beslemeli Oyuncak Bebek" istediğini söyledi. Siz de Elif'in dileğini gerçekleştirip onun tatlı gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

Elif’e bizden dileği olan hediyesini ulaştırdık. Miniğimiz bizi görür görmez heyecanla karşıladı. Bizi ve hediyesini görünce gözleri ışıl ışıl parladı ve çok mutlu oldu. Hediye paketinde olan hediyesini hemen açıp görmek isteyince biz de bekletmeden hemen paketi açmasına yardım ettik. Oyuncak bebeğine sarılırken mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Onu bu kadar mutlu görmek bizim için de çok özeldi. Güzeller güzeli miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip onun gülümsemesine ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: