BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Doruk - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel bir mayıs günü içinde miniklerimiz için birçok sürpriz içeren heybelerimizi büyük bir heyecanla hazırlayıp hastanemize doğru yola çıktık. Hastanemizin Genel Pediatri servisine vardığımızda odada bizi 12 yaşındaki miniğimiz Doruk karşıladı.

Prensimizle çeşitli oyunlar oynadık, sohbet ettik. Oyun oynarken miniğimizin özellikle kart oyunlarını çok sevdiğini öğrendik. Vakit öylesine akıyordu ki zaman nasıl geçti anlayamadık. 

Bu arada oyunlar oynarken yeşil rengi çok sevdiğini öğrendik. Ziyaretimizin sonuna yaklaştığımızda kendisine bizden bir dileği olup olmadığını sorduk. Biraz düşündükten sonra bizden “Monster Araba" istediğini söyledi. Siz de miniğimizin bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Güneşli epey sıcak bir yaz günü Doruk'un dileğinin bize ulaştığını öğrendiğimizde hemen ailesiyle iletişime geçtik. Hastanemizden taburcu olan miniğimizin dileğini evine teslim etmeye gittik. Dileğini eline aldığındaki sevincini, ailesinin gönderdiği fotoğrafta görünce içimiz ısındı. Doruk da biz de çok mutlu olduk. Dileğini gerçekleştirip Doruk'un mutluluğuna vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.


PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: