BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bengü Yaren - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

1

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

   Ankara'da bir sonbahar günü , sınavlarımız da bitmişken Pediatri servisine gidip miniklerimizle güzel vakit geçirmek için çok heyecanlıydık. İçinde birçok oyunun bulunduğu heybelerimizi aldık ve hastanenin yolunu tuttuk.

Ziyaretimizde Bengü Yaren ile tanıştık. Bengü Yaren 15 yaşında ve Ülseratif Kolit ( Bağırsaklarda iltihap olması durumu ) tanısıyla tedavi görüyor.

Bengü Yaren bizi mutlulukla karşıladı. Çok sevecen ve sıcakkanlıydı. Hep birlikte önce Uno oynadık. Bengü Yaren bu oyunda oldukça iyiydi. Daha sonra biraz da Tirivial Pursuit oynadık. Oyun oynarken bir yandan da sohbet ettik. Bengü hukuk veya psikoloji okumak istiyormuş. Mavi rengini çok seviyormuş. Çok keyifli zaman geçirdikten sonra ziyaretimizin sonuna gelirken Bengü Yaren'in ziyaretimizle çok mutlu olduğunu öğrendik. 

   Ziyaretimizin sonunda güzel prensesimize dileğini sorduğumuzda ise “Kulakiçi Bluetooth Kulaklık"  istediğini söyledi. Siz de Bengü Yaren' in dileğini gerçekleştirip güzel gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: