BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet Eymen - Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi

Yıldırım Beyazit Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Finallerimize hazırlandığımız bu yorucu günlerimizde biraz da olsa enerjimizi yenilemek, güç toplamak için miniklerimizin yanına Hematoloji servisine geldiğimiz bir gün de tanıştık Ahmet Eymen ile. Odasına girer girmez kocaman gülümsemesiyle karşılaştık. Ahmet Eymen, 9 yaşında hastanemizde ALL (Bir çeşit kan kanseri) sebebiyle tedavi alıyor.


Odasının her yeri kutu oyunları, legolarla doluydu. Heybemizden Jengayı oynamak istedi ve gerçekten iyi bir rakipti, masamız sallanmasa asla devrilmeyeceğini hissediyorduk. Peşinden bizimle satranç oynamak istediğini, okul turnuvalarında derecesi olduğunu söyledi. Oyunumuz sırasında hem yorumları hem hamleleriyle bizi şaşırttı. Büyüyünce basketbolla ilgilenmek istediğini ama hayalinin abileri gibi bir bilgisayar mühendisi olmak istediğini öğrendik.


Güzel enerjisiyle bizi hayran bırakan Eymen’e bizden dileğini  sorduğumuzda “Mor Lakers forma” olduğunu söyledi.


Miniğimizin dileğini gerçekleştirmek, gülüşüne ortak olmak ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: