BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sevilay mukaddes - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün çocuk Onkoloji servisimizde yatan güzeller güzeli Sevilay Mukaddes ile  tanıştık.El işi yapmayı çok seven Sevilay bizimle oyunlarımız arasından mangala oynamayı seçiyor.İlk defa oynamasına rağmen kısa sürede oyunu öğrenip bizi oyunda yenmeyi ihmal etmiyor.Oyun sırasında kendisi ile ilgili sorular sorduğumuz Sevilay hayalinin öğretmen olmak olduğunu söyledi.Bizce de güler  yüzüyle sıcak kanlılığıyla öğretmenlik Sevilay’a çok yakışacaktı.Sevilay medullablastom (merkezi sinir sistemi tümörü) nedeniyle hastanemizde tedavi görmekte.Sevilay’a dileğini sorduğumuzda ilk başta kararsız kalsa da oyun sırasında biraz düşündükten sonra Lacivert çelik kordonlu ve etrafında taşları olan bir saat istediğini söyledi.Güzeller güzeli Sevilayımızın dileğini gerçekleştirip onu yüzünde bir gülümsemeye sebep olmak ister misiniz?

Sevilay'ın hediyesinin elimize ulaşmasıyla çok mutlu olup hemen ailesiyle iletişime geçtik. Ailenin hastanede olduğunu öğrenince servise gidip Sevilay’ı hem ziyaret edip hem de hediyesini geciktirmeden teslim ediyoruz. Üzerinde canım kızıma diye çok tatlı bir not bulunan hediyeyi Sevilay büyük mutlulukla açıp çok beğeniyor. Sevilay’ın dileğini gerçekleştiren, onun gülümsemesini sağlayan gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: