BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Eren - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

1 1

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Karlı ve soğuk bir gündü. Eren'in odasına girdik. Yeni uyanmıştı. Güzel maviş gözlerini ovalayarak bir bize bir annesine bakıyordu. Olan biteni, bu beyazlara bürünmüş ona bakan tuhaf insanların kim olduğunu sorguluyordu. Sonra ona yaklaştık ve ismimizi söyledik. Başta çekinmiş olacak ki pek konuşmadı. Sonra yavaş yavaş açılmaya başladı. En sevdiği renkten bahsetti, en sevdiği hayvandan, en sevdiği yemekten,köyünden, köyündeki aşağıki evinden... Konuştukça açıldı, açıldıkça neşesi arttı. Onun parıl parıl parlayan güzel gözlerine baktıkça bizim de neşemiz arttı tabii. Birlikte oyunlar oynadık,şarkılar söyledik. Sonra ona dileğini sorduk. Kırmızı akülü araba olduğunu söyledi. En sevdiği renk kırmızıydı.  Hayal ettiği akülü arabasının içinde görmeyi hayal edince daha da bir mutlu olduk. Çünkü bilirsiniz, çocuklar için farklı bir dünya mevcuttur. Yaşadığımızın çok dışında bir dünya. Ve gerçek olamayacak kadar güzeldir. Hal böyleyken onun bu güzel dünyasını daha da güzel hale getirmek için gizli kahramanımızı bekliyoruz. Ve şimdiden ona çok minnettarız.

Eren'in hediyesinin geldiğini duyunca çok heyecanlandık. Hemen ailesiyle iletişime geçtik, hastanede buluşup hediyesini verdik. O an masmavi gözlerindeki mutluluk  yüzündeki masum gülümseme gerçekten  görülmeye değerdi. Hediyesini heyecanla açtı ve çok mutlu oldu. Bize, Eren'e ve ailesine bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze gönülden teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: