BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsmail Fırat - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bulutlu bir cuma günü, miniğimizi ziyaret için hastanenin yolunu tuttuk. Genel Pediatri servisinde  Adrenal Yetmezliği (Böbrek üstü bezinin az çalışması) tanısıyla tedavi gören 5 yaşındaki  miniğimiz İsmail ile tanıştık. Odasına girdiğimizde İsmail bizi büyük bir sevinçle karşıladı.  Oyun oynamak için çok hevesliydi. İsmail’le birlikte çok güzel boyamalar yaptık. En sevdiği renklerin mavi ve mor olduğunu öğrendik. Sonrasında ise miniğimizle çok eğlenceli oyunlar oynadık. İsmail bizi her oyunda yendi. Ona büyüyünce ne olacaksın diye sorduğumuzda polis olmak istediğini söyledi. Çok konuşkan olan ve oyun oynamayı seven miniğimizle çok keyifli vakit geçirdik. Sıra dileğini öğrenmeye gelince hiç tereddüt etmeden "Uzaktan Kumandalı Bir Polis Arabası" istediğini söyledi. Siz de minik polisimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Tatlı miniğimiz İsmail Fırat'ın hediyesini teslim etmek için hastaneye gittiğimizde bizi pek heyecanlı ve sevinçle karşıladı. Dileği olan uzaktan kumandalı polis arabasını eline verdiğimizde çok sevindi. Hediye paketini açıp arabasını eline aldığında ki mutluluğu tarifsizdi. Onun o sevinciyle annesi ve biz de çok mutlu olduk. Annesiyle birlikte bize çok teşekkür ettiler ve ardından tatlı miniğimiz İsmail Fırat bir an önce arabasıyla oynamak için annesiyle birlikte yanımızdan ayrıldı. Biz de onun mutluluk dolu gülümsemesini ve en içten teşekkürlerini gönüllümüze iletiyoruz. Gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: