BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hatice Yağmur - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün en güzel günlerden biriydi. Güzeller güzeli Hatice Yağmur'u  ziyaret etmeye gittik. Yağmur Wilms Tümörü (böbrekte gelişen bir çeşit tümör) tanısı ile hastanemizin Onkoloji servisinde yatmakta.

Harika bir gülümsemeye, sevimli bir yüze ve güneş gibi parlak gözlere sahip bir miniğimiz. Yağmur o günün yağmur damlaları kadar güzel ve saftı. Zeki olan bir melek. Nereden mi anladın derseniz jenga oynadık, o kadar güzel hamleleri vardı ki anlamamak elde değil. Evde de oynuyormuş kardeşleriyle. Oyunumuza devam ederken miniğimiz eczacı olmak istediğini ve sarı rengi çok sevdiğini söyledi. İnsanlara şifa dağıtacağından şüphemiz yok. O kadar sevdi ki bizi bu güzel ziyareti unutmayacağını söyledi. Ve keyifli zamanımızın sonunda miniğimize hayalini sorduk, akülü araba cevabını aldık.

Miniğimizi mutlu etmemize yardım etmek ister misiniz?

PAYLAŞ:

Miniğimizi siz sevindirin

*
*
*
*
*
*

Diğer Çocuklarımız: