BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hasan Engin - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün servisimizde Beyin tümörü (Beyinde kontrolsüz çoğalan hücre grubu) tanısıyla tedavi gören Hasan'ı ziyaret ettik. Gülen yüzüyle çok sevimli görünen Hasan 14 yaşında. Oyun oynamayı çok seven miniğimiz ile birlikte Jenga oynamaya koyulduk :). Jenga oynarken bir yandan da sohbet ediyorduk. Hasan'ın futbola ilgisi büyük, hem futbol oynamayı hem de izlemesini çok seviyor ve büyüyünce de futbolcu olmak istiyormuş. Renklerden de en çok maviyi seven Hasan'a dileğini sorduğumuzda biraz kararsız kaldıktan sonra heyacanlı bir şekilde vitesli siyah bir bisiklet istediğini söyledi :).

Hasan'ın dileğini yerine getirerek mutlu olmasına vesile olmaya ne dersiniz?

Bugün Hasanın hediyesini vermek için yanına gittik. Bizi elimizde bisikletiyle görünce çok mutlu oldu, bizlere teşekkür etti. Çocuğumuzu çok çok sevindiren gönüllümüze teşekkür ederiz:)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: