BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Halil İbrahim - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde All ( bir çeşit kan kanseri) nedeniyle tedavi gören 7 yaşındaki Halil İbrahim'i ziyarete gittik. Bizi gördüğünde yemek yiyordu heyecanla oynamak istediğini ve hemen yemeğini bitireceğini dile getirdi. Yemeğini yedikten sonra odaya tekrar girdiğimizde başta elimizdeki oyunlardan hangisi ile oynamak istediğine karar veremesede sonrasında birlikte kızma birader oynadık. Oyun Halil İbrahim'in çok hoşuna gitti 1. Sınıf olduğu için saymaları öğreneli çok olmamış zarı her attığında tek tek minik parmakları ile hızlı hızlı zarın kaç çıktığını sayıyordu ama tabiki de melodi şeklinde o her saydığında bizi daha da çok güldürüyordu sonraları biz de ona eşlik ederek ezgili bir şekilde saydık. Halil İbrahim çok hareketli ve enerjik bir minikti. Kıvrak zekası ile oyunu ilk kez oynamasına rağmen çok çabuk öğrenip oyunun galibi O oldu. Tabii bir de çıkartmalarımız vardı yanımızda çıkartmaları hediye ettiğimizde bunlar ne ki diye bize sordu biz de dilediği şeye yapıştırabileceğini söyleyince bizim maskelerimize yapıştırmak istedi. En son odadan ayrılırken ona dileğini sorduğumuzda uzaktan kumandalı kırmızı arabası olmasını istediğini söyledi. Siz de Halil İbrahim'in dileğini gerçekleştirip onun yüzündeki tebessümü arttırmak ister misiniz?

Hediyesine bir an önce kavuşmak için sabırsızlanan miniğimiz Halil İbrahim'e bugün hediyesini teslim ettik. Halil İbrahim hediyesini görünce çok beğendi. Bize ve gönüllüsüne çok teşekkür etti. Biz de Halil İbrahim'in yüzüne bu tebessümü koyduran gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: