BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Gökhan - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli güzel bir cuma günü hastanemize Gökhan'ı ziyaret etmeye ,onunla oyun oynamaya gittik.Gökhan 7 yaşında dünyalar tatlısı bir çocuk.Gökhan Fanconi Aplastik Anemisi hastası (kalıtsal bir anemi çeşidi) ve hastanemizde trombosit tedavisi görmekte.Bugün yanına boyama yapmaya biraz da sohbet etmeye gittik.Gökhan bir galatasaraylı en sevdiği hayvan da aslanmış (ormanların kralı olduğu içinmiş).Gökhan'ın balinalar ,köpekbalıkları hakkındaki bilgisi beni çok şaşırttı ondan çok şey öğrendim diyebilirim özellikle ahtapotlar hakkında.Gökhan ayrıca Almanca da biliyor.Biraz karşılıklı konuştuk tabi o benden daha iyiydi.Gökhan'a bir dileği olup olmadığını sorduk ve peluş aslan istediğini söyledi (ona sarılıp uyucakmış öyle söyledi)

Her çocuğun olduğu gibi Gökhan'nın da bir dileği var.Belki bütün çocukların dileklerini gerçekleştirmemiz mümkün değil ama Gökhan'nın dileğini siz gerçekleştirmek ister misiniz?

(Dileği gerçekleştirmek isterseniz profilimizde bulunan linke tıklayarak resmi sitemize ulaşabilirsiniz.Anasayfada dileklerini bekleyen çocuklarımız bulunmaktadır.Buradan ilgilendiğiniz çocuğumuzun profiline tıklayıp en alttaki iletişim formunu doldurarak tarafımıza dileği karşılama isteğinizi iletebilirsiniz.Çocuğumuzun görseli anasayfada yoksa daha öncesinde irtibata geçen biriyle anlaşılmış demektir.)

Gökhan'ın yanına gittiğimde kan nakli alırken uyuyakalmıştı. O kadar güzel uyuyordu ki uyandırmaya bile kıyamadım. Uyanmasını beklerken annesiyle sohbet ettim. Gökhan'ın daha iyi olduğunu söyledi.

Hastane odasındaki çizgi film sesi ve çocukların sesine bile uyanmadı.O kadar güzel uyuyodu ki hediyeyi uyanınca verdik. Çok sevindi. Gökhan artık yeni aslanıyla uyuyacak, dileğini bize söylediği zamanki gibi..

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: