BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Eye - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün servisimizde yatan miniğimiz Eye'yi ziyaret ettik. Eye 4 yaşında ve Lösemi hastası. Odaya girer girmez elimizdeki oyun hamurunu görünce heyecanlanan Eye zaten oyun hamuruyla oynamayı çok seviyormuş :) .Eye'nin sevdiği meyveleri çiçekleri öğrenerek onları yapmaya çalıştık oyun hamurlarıyla. Eye'ye büyüyünce ne olacaksın diye sorduğumuzda tatlı tatlı "doktore"cevabını verince hepberaber gülmeye başladık :). Eye'ye dileğini sorduğumuzda hiç düşünmeden gözleri parlayarak Barbie bebek dedi :). Miniğimizin dileğini gerçekleştirerek gülümsemesine katkı sağlamak ister misiniz?

Küçük meleğimiz Eye'yi tam taburcu olurken hediyesine kavuşturduk :).Miniğimizin mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze teşekkürlerimizi iletiyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: