BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esra Mukaddes - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün dünya güzeli prensesimiz Esra'nın yanındaydık. Esra 12 yaşında lösemi (kan kanseri) hastası bir miniğimiz. Odasına girdiğimizde onu tatlı uykusundan uyandırmıştık. Hem bizim için hem onun için çok güzel bir buluşmaydı. Hayat enerjisi çok güzeldi. Tüm renkleri, tüm hayvanları seviyordu. İyileşecek ve evine dönecekti bu umut onu ayakta tutuyordu. Onunla jenga oynadık , resim yaptık, çıkartmalar yapıştırdık.

Dileği ise bir oyun eviydi. Oyun oynamayı çok seviyor.Dileğinin gerçek olmasını sağlayıp onu mutlu etmek ister misiniz?

Güneşli neşe dolu bir günde prensesimiz Esra'nın hediyesini teslim etmek üzere onunla buluştuk. Bizi görünce hatırladı. Elimizdeki hediyeyi görünce ise hem sevindi hem de heyecanlandı. Barbie bebekleri çok seviyordu ve barbie oyuncak evini görünce o kadar sevindi ki tarif edilemez. Hediyeyi kendisi açmak istedi, biz de yardımcı olduk. Gözlerindeki parıltı görülmeye değerdi. O bu güzel anın tadını çıkarırken bize de, hem bir çocuğu hem de ailesini sevindirmenin mutluluğuyla, ona veda etmek düştü.  Bu güzel ana katkısı bulunan herkese teşekkürler. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: