BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esma Nida - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin pediatri servisinde dünyalar tatlısı Nida ile tanıştık. Gittiğimizde güler yüzüyle karşıladı bizi kendisi. Nida 12 yaşında 7. sınıf öğrencisi ve hastanemizde astım tanısıyla misafir ediliyor. Tanıştığımızda bizden hiç çekinmeyip hemen bizimle konuşmaya başladı. Ne olmak istediğini  sorduğumuzda bize  veteriner olmak istediğini söyledi. Evde beslediği kedilerinden bahsetti bize heyecanla. Konuşmasından kedilerini çok özlediği anlaşılıyordu. Birlikte jenga oynamaya karar verdik . Nida'nın bu oyundaki ustalığı yadsınamaz doğrusu. Annesi Nida nın kedilerle dostluğundan bahsetti bize oyun oynarken. Çok keyifli vakit geçirdik Nida'yla . Dilek kısmına geldiğimizde bizden pembe kocaman bir ayıcık (1 metre boyunda) istediğini söyledi . Siz de Nida'nın dileğini gerçekleştirmek ister misiniz ? 

Bugün Nida'nın hediyesini vermek için odasına girdiğimizde biraz yorgun görünüyordu ama bizi görünce çok mutlu oldu. Hediyesini açtığında ona yazılan notu da okudu ve çok mutlu oldu. Ve gönüllümüze çok teşekkür ettiğini söyledi bize.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: