BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Cuma - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün Cuma’nın yanına gidip oyun oynamak istediğimizi söylediğimizde daha cümlemizi bitiremeden bizimle oynamayı çok istediğini ve gitmememizi söyledi. En baştan itibaren çok açıktı, bizimle hep sohbet etti. Okulunu, öğretmenini, arkadaşlarını anlattı. Oynadığımız oyunlarda da çok yetenekliydi. Bizim bilmediğimiz oyunları bize öğretti, bizimle yarıştı, en az bizim olduğumuz kadar o da bizi sıcakkanlı karşıladı. Ona dileğini sorduğumuzda seçmekte çok zorlandı. Bize zor olmayacak dilekler bulmaya çalıştığını fark ettik ve ona istediğini dileyebileceğini çekinmemesini söyledik. Odadan ayrılırken de onu tekrar ziyaret etmemizi ve onunla oynamamızı çok istediğini bizimle paylaştı. Biz ona en kısa sürede döneceğiz siz de onun hayallerinden birini gerçekleştirmek ister misiniz ?

Cuma hediyemizi heyecanla beklemiş. Hediyesini alır almaz onun yanına gittik. Çok mutlu oldu ve aldığı oyunu bizimle de oynamak istediğini söyledi. O hastahaneye geldikçe onunla iletişim halinde olacağız. Cumanın gözlerinin içini gülmesine sebep olan gönüllümüze teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: