BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Begüm - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

1 1

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin hematoloji servisinde yatmakta olan miniğimiz Begüm ile tanıştık. Minik prensesimiz 5 yaşında. Begüm  ITP (kanda pıhtılaşmaya yarayan trombosit adı verilen hücre parçacıklarının normalden az olması) tanısı sebebiyle hastanemizde bulunuyor. Başlangıçta yaşını ve en iyi arkadaşının ismini sorduğumuzda hatırlamakta biraz zorlansa da ufacık bir yardımla hemen hatırlayıverdi.  :) Işıl ışıl gözleriyle hepimizin içini ısıtan miniğimiz boyamayı çok seviyor. Birazcık utangaç olsa da boyama kitabımızla vakit geçirince birbirimize hemen alıştık. En sevdiği renk pembe olduğu için birlikte bulutları ve ağaçları pembeye boyadık. Sohbetimizin sonuna kadar boyama kitabının çoğunu boyamıştık bile.  :) Begüm ileride pembe önlüklü bir çocuk doktoru olmak istiyor. Dileğini öğrenmek istediğimizde uzun bir süre kararsız kaldı. En sonunda ise Barbie Setine karar verdi. Siz de minik Begüm'ümüzün dileğini gerçekleştirmekte bize yardımcı olur musunuz? 

Miniğimiz Begüm'ü hediyesiyle buluşturduk. Bundan oldukça memnun ve mutlu olduk. Bu neşesine ve hepimizin içini ısıtan gülüşüne yardımcı olan gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: