BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ali - Sütçü İmam Tıp Fakültesi

Sütçü İmam Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde hastenemiz pediatri servisinde dünyalar tatlısı Ali ile buluştuk. Ali hastanemize Orbital Selülit hastalığıyla geldi. Ali , bizi odaya girer girmez coşkuyla karşıladı ve heyecanı yüzünden okunuyordu. İlk cümlesi “Ben  daha önce hiç doktorlarla oyun oynamamıştım “ oldu. Ali’yle samimiyet kurmakta  hiç zorlanmadık. Minik Ali’mizle yapboz yaparken yapbozun herbir parçasını doğru yere koyduğundaki sevinç çığlıkları adeta içimizi ısıttı .Ali hayal gücünün genişliğini oyun hamurundan ilginç şekiller yaparak bize gösterdi.  Ali’nin dileğini istediğimizde gözümüzün içine bakarak “sadece sizi istiyorum” dedi ve bir kez daha Leyla’dan sonra ailesine katılmanın mutluluğunu yaşadık. Ali büyüyünce pilot, tatlıcı, oyuncakçı olmak istediğini söyledi. Ali’nin en büyük hayali pilot olup ailesiyle birlikte Antalya’ya seyahat etmek. Ali’nin bizden isteği ise robot trenler (oyuncak kay) oldu. Aliyi gülümsetip sizde gülümseye ne dersiniz.

Bugün tontiş yanak Ali'mizle birlikteydik. O kadar heyecanlıydı ki erkenden annesiyle birlikte hastanemize gelmiş, heyecanla bizi bekliyormuş. Bizi görür görmez sarıldı ve iyileştiğini söyledi. Hediyeyi görünce de 'Vayyy bee tam istediğim gibi' dedi. Biz de buna çok sevindik ve gelen hediyeyle oynamaya başladık. Hediyeyi gönderip Ali'yi gülümseten gönüllümüze teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: