BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hatice - Süleyman Demirel Tıp Fakültesi

Süleyman Demirel Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin pediatri bölümünden Hatice ile tanıştık . Hatice astım, kas zayıflığı ve konuşma güçlüğü yaşıyor. Hatice ile birlikte kedi resmi boyadık ve bu resmi hastane odasındaki duvarına astık. Hatice'nin sevdiği şarkıları açıp bu şarkılar eşliğinde birlikte dans ettik. Hatice ilerde veteriner olmak istiyormuş hatta minnoş adında oyuncak bir kedisi var ve onunla uyuyor. Hatice kedileri çok sevdiğinden bizden kedili bir kolye istedi. Hatice'nin bu güzel dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün Hatice'nin evine hediyesini vermeye gittik.Hediyesini verdiğimiz zaman gözlerindeki mutluluk görülmeye değerdi.Belki çok küçük bir şeydi bu kolye ama ona önemsendiği, sevildiği hissini yaşattı.En son çıkarken bizlere attığı öpücük ise asla unutulmayacak bir detay. Gönüllülerimize çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: