BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif - Süleyman Demirel Tıp Fakültesi

Süleyman Demirel Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Herkese merhabalar. Dünyalar tatlısı Elifimiz birkaç gün önce hastanemize geliyor ve tip 1 diyabet (şeker hastalığı) olduğu tanısı konuluyor. Tabi ki birkaç gün hastanemizde misafir ediliyor.Elif henüz 3 yaşında olduğu için ve uzun süre hastanede kaldığı için biraz huysuzdu haklı olarak.Bu yüzden yanına ilk gittiğimizde bizimle oyun oynamaya pek sıcak bakmıyordu hatta ilk buluşmamızda isimlerimizi öğrenmek istemediği için sadece biraz oyun oynayıp yanından ayrılmıştık.Sonraki buluşmamızda boyama kitabını oyun hamuruyla boyayarak Elifle anlaşabildik aslında bütün mesele buymuş.Daha sonrasında pepe çizgi filmini sevdiğini zor da olsa öğrenebildik ve pepe battaniyesini de çok sevdiğini gördük. Tek eksiğinin pepe oyuncağı olduğunu düşündük ve onun onayını aldık. Umarım bir an önce onu oyuncağıyla kavuşturabiliriz. Bunu siz yapmak ister misiniz? 

Öncelikle gönüllümüze teşekkür ederiz. Yaptığımız sürprize Elif çok sevindi, şöyle söyleyelim o anda elinde başka oyuncaklar vardı hepsini bir yana bırakıp yarım saat Pepee oyuncağını bırakmadı ve tabi bize teşekkür etmeyi unutmadı. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: