BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Cennet - Süleyman Demirel Tıp Fakültesi

Süleyman Demirel Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Onu görmek için odasına doğru koridorda ilerlerken çok heyecanlıydık ve odaya girip yatağındaki Cennet'i gördüğümüzde bu heyecan yerini kocaman bir sevgiye bıraktı. 12 yaşındaki Cennet'in hastalığı Diabetes Mellitus (şeker hastalığı). Görüşmemiz sırasında birkaç oyun oynadık. Oyun hamuruyla okulda tanıdığı gezegenleri yaptı, boyama kitabından da bir bisiklet boyadı. Bu esnada bize bisiklet tutkusundan bahsetti. Fakat kendisine ait bir bisikleti olmadığı için dayısının siyah beyaz bisikletini kullanıyordu. Arkadaşlarının bisikletleri rengarenk olduğu için bu bisikletle okula gitmek istemiyordu. Dileğinin ne olduğunu sorduğumuzda '' Koyu mor, simli, kocaman bir bisiklet isterdim.'' cevabını aldık. Cennet'in bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Bugün  dilediği mor renkli bisikleti ile  Cennet’i kavuşturmak üzere evine gittik. Cennet görür görmez bisikletine bindi gözlerindeki o mutluluğu görmek bizim için  mükemmel bir duyguydu. Gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: