BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8947 - Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi

Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk rüzgarların olduğu güneşli bir pazartesi günü hastanemizin yolunu tuttuk. Genel Pediatri servisinde çok tatlı bir miniğimiz ile tanıştık. Prensesimiz hastanemizde Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısı nedeniyle tedavi görüyor. 5 yaşında olan miniğimiz bizi görünce çok mutlu oldu. Oyun hamurunu çok seven miniğimiz ile oyun hamurundan patates yaptık ve farklı şekiller verdik. Doktorları sevdiğini söyleyen miniğimiz büyüyünce hemşire olmak istiyormuş. Çok sevecen ve arkadaş canlısı olan prensesimiz'in en sevdiği hayvan tavşan imiş. En çok ne istersin diye sorduk ve "Barbie Bebek" yanıtını aldık. Miniğimiz'in dileğini gerçekleştirip onun tatlı gülümsemesine katkıda bulunmak ister misiniz?

Miniğimizin dileğinin elimize ulaştığı haberini büyük bir mutlulukla aldık. Hemen ailesiyle iletişime geçtik. Prensesimizin hastanemizden taburcu olduğunu ve yakın zamanda geri dönmeyeceğini öğrendik. Biz de sabırsızlanarak hediyeyi evlerine gönderdik. Miniğimiz paketi heyecanla açmış ve hediyesini görünce yüzünde kocaman gülücükler belirmiş. Miniğimizin dileğini gerçekleştiren ve bu mutluluğa ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: