BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Minik 8787 - Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi

Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Havaların yavaş yavaş soğumaya başladığı bir pazartesi günü okuldan çıkar çıkmaz miniklerimizle buluşmak için Genel Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Odaya girdiğimizde, 16 yaşında yakışıklı bir prens güler yüzüyle bizi sımsıcak bir şekilde karşıladı. Tanıştıktan hemen sonra, bir farklılık yapıp daha önce oynamadığımız bir kutu oyununu miniğimizle birlikte oynamak istedik, öğrenmeye çalıştık ve öğrendikçe de aldığımız zevk gitgide arttı. Oyuna devam ederken kendisiyle uzun sohbetlere daldık, miniğimizin e-sporcu olmak istediğini öğrendik. Miniğimiz, oyunlara düşkün olduğu kadar aynı zamanda futbolu da çok sevdiğini söyledi ve Beşiktaşlı olduğunu öğrendik. Oyunumuz bittikten ve kendisini iyice tanıdıktan sonra ona bizden istediği bir dileği olup olmadığını sorduk. “Beyaz Beşiktaş Forması” istediğini söyledi. Siz de prensimizin bu isteğini yerine getirip onun yüzünde gülücükler açmasına vesile olmak ister misiniz?

Prensimizin uzun zamandır beklediği dileğinin elimize ulaşmasıyla onun gibi bizim de içimiz sevinçle doldu. Onu daha fazla bekletmemek için hemen onunla ve ailesiyle iletişime geçip bir araya geldik. Kendisi bizi görünce çok sevindi, dileğini kendisine teslim ettik. Formasını duvara asacağını ve hep saklayacağını söyledi. Prensimizin mutluluğuna ortak olduğu için gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: