BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Line - Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi

Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Muğla’da yağmurlu ve kasvetli bir günde oyuncaklarımızı alıp heyecanla Pediatri servisine gittik. Serviste dünya tatlısı kızımız Line ile tanıştık. Miniğimiz 15 yaşında ve hastanemizde Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısı ile tedavi görmekte. Oyun oynamak istediğimizi söylediğimizde ilk önce biraz düşünse de sonrasında hemen kabul etti. Biz de onunla eğlenceli vakitler geçirmek için oyuncaklarımıza sarıldık. Önce beraber Jenga oynadık. Miniğimiz o kadar başarılıydı ki bu oyunu daha önce defalarca kez oynamış olmamıza rağmen bizi hep yendi. Oyunumuzu oynarken aynı zamanda biraz sohbet ettik. Bu sırada aşçı olmak istediğini, en sevdiği şeyin yemek yemek ve yemek yapmak olduğunu öğrendik. Bize kalemleri çok sevdiğini ve bir sürü kalemi olduğundan da bahsetti. Daha sonra iki küçük kardeşi olduğunu ve onlarla beraber oyun oynamayı çok sevdiğini de ekledi. Dileğini alma vaktimiz geldiğinde ise bizden “Siyah Bluetooth Kulaklık” istediğini söyledi. Siz de bu güzeller güzeli miniğimizin dileğini gerçekleştirip yüzündeki sıcak gülüşün bir parçası olmak ister misiniz?

Miniğimizin hediyesi elimize ulaşınca hemen ailesiyle iletişime geçtik. Şanslıyız ki çok bekletmeden miniğimizle buluşabildik. Bizi görünce gözleri parladı ve çok heyecanlandı. Biz de en az onun kadar heyecanlıydık ve çok geçmeden hediyesini teslim ettik. Hemen hediyesini açtı ve yüzündeki kocaman gülümsemeye şahit olduk. Miniğimizin mutluluğuna vesile olduğu için gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: