BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kübra - Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi

Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşli bir ekim gününde oyuncak torbalarımızla hastanemizin yolunu tuttuk. Pediatri servisimize geldiğimizde Kübra ile tanıştık. Kübra 14 yaşında ve hastanemizde Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla tedavi görmekte. Birlikte Jenga adı verilen bir denge oyunu oynadık. Oyunlarımız arasında yaptığımız sohbetlerde ileride bizler gibi doktor olmak istediğini ve daha önceden atletizm ile uğraştığını öğrendik. Resim yapmayı da çok seven Kübra bize yaptığı resimlerden bazılarını gösterdi. Prensesimizin gerçekten de çok güzel resim yaptığını gördük. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduğumuzda bizden "Çizim Seti ve Çizim Defteri" isteyen Kübra'nın çizime olan ilgisini bir kez daha görmüş olduk. Siz de Kübra'nın dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak ve yeteneğini geliştirmesine katkıda bulunmak ister misiniz?

Artık kışa tamamen girdiğimiz şu günlerde Kübra'nın dileğinin elimize ulaştığını öğrendik. Hayal gücünün bir an önce sayfalara dökülebilmesi adına dileğine ulaşabilmesi için hemen ailesiyle iletişime geçtik. Hastaneye gelmelerine daha çok zaman olduğundan dileği kargolamak konusunda anlaştık, derslerimizden sonra hemen kargoladık. Ertesi gün dileğiyle birlikte Kübra'dan güzel fotoğraflar geldi. Gerçekten çok mutlu olduğunu ve hemen çizmeye başlayacağını söyledi. Kübra'nın dileğini gerçekleştirip yüzündeki gülücüklere sebep olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: