BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kenan - Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi

Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Hafif yağmurlu ama güzel bir aralık gününde heyecanla gittiğimiz Genel Pediatri servisinde 13 yaşındaki yakışıklı prensimiz Kenan'la tanıştık. Kenan Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Ona bizimle vakit geçirmek isteyip istemediğini sorduk ve istediğini öğrendiğimizde çok mutlu olduk. El işlerinde oldukça iyi olduğunu öğrendiğimiz yakışıklı prensimiz Kenan ile Jenga oynadık. Liseye yeni başlamış olan prensimize en sevdiği dersleri sorduk ve en sevdiği derslerin kimya ve biyoloji olduğunu matematikten ise pek hoşlanmadığını öğrendik. Kenan ileride uzman çavuş olmayı çok istiyormuş. Hatta şimdiden bunun için spor yapıp hazırlıklara başlamış. Kenan'la konuşurken onun birazcık fanatik bir Beşiktaş taraftarı olduğunu öğrendik. Ayrıca 5 yaşındaki minik kız kardeşini de çok sevdiğini öğrendik. Ziyaretimizin sonuna doğru artık prensimizin dileğini sorma vakti geldi biraz kararsız kaldıktan sonra prensimiz "Gitar" çalmak istediğini söyledi. Siz de Kenan'ın dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Kenan'ın dileği elimize ulaştığı an çok heyecanlandık. Hemen aile ile iletişime geçtik ve bu güzel haberi paylaştık. Kenan'ın gitarına kavuştuğu zamanki mutluluğu ise paha biçilmezdi. Yakışıklımız hediyesini çok beğendiğini söyledi ve teşekkürlerini iletti. Prensimizin mutluluğuna ortak olan gönüllümüze de teşekkürler ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: