BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ekin - Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi

Muğla Sıtkı Koçman Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güneşin bulutlar arasından bize göz kırptığı bir bahar gününde, ellerimizde oyuncaklarla heyecanlı bir şekilde hastanemizin Genel Pediatri servisine doğru yola koyulduk. Ekin'in odasına girdiğimizde bizi gördüğü için çok mutlu oldu ve hemen bizimle oyun oynamak istedi. Çok tatlı bir gülümsemesi olan miniğimiz hastanemizde Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla tedavi görmekte. Ekin'le sohbetler eşliğinde hemen Jenga oynadık. Ekin bu oyunda çok başarılıydı. Daha sonra birlikte çözdüğümüz bulmacalarda da miniğimiz oldukça iyiydi. Bu arada sevdiği çizgi filmlerden ve süper kahramanlar hakkında konuştuk. Ziyaretimizin sonuna gelirken yüzmede oldukça iyi olan Ekin'e bir dilek hakkı olsa bu ne olurdu diye sorduğumuzda "Yüzme Gözlüğü" cevabını aldık. Siz de Ekin'in dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Rüzgarın hafif hafif estiği bir Muğla gününde miniğimiz Ekin'in kontrol için hastaneye geldiğini öğrendik. Hemen dileğini alıp hastanemize doğru yola koyulduk, hastane bahçesinde Ekin bizi büyük bir heyecanla bekliyordu. Dileğini verdiğimizde Ekin'in mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun mutlu olmasına vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: