BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sevde Nur - Sakarya Tıp Fakültesi

Sakarya Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Cuma günü okul çıkışında önlüklerimizi almanın da verdiği mutlulukla hastaneye gidiyoruz. Ve ilk kez Genel Pediatri'de önlük giyip miniğimizin odasına giriyoruz :) Sevdenur 7 yaşında. Romatoid Artrit(Eklem Ağrısı) hastası. Eğlenceli mi eğlenceli, yetenekli mi yetenekli bir miniğimiz. Öncelikle birlikte resim çiziyoruz ve harika bir eser ortaya çıkarıyoruz. Sonrasında Jenga ile ev yapıyoruz, parmak boyası ile çerçeve boyuyoruz. O kadar eğleniyoruz ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz bile. Onun bizden dileği ise hayallerini, yaratıcılığını resmedilmek için sulu boya ve parmak boyama seti. Siz de gönüllümüz olup miniğimizin dileğini yeirne getirmek ister misiniz :)

Hediyesini vermeye daveti üzerine miniğimizin evine gidiyoruz :) Ve gider gitmez hediyelerini kullanarak resim çizmeye başlıyoruz. Miniğimiz de biz de çok mutlu oluyoruz tabiki :) Gönüllümüze çok teşekküler

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: