BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Semanur - Sakarya Tıp Fakültesi

Sakarya Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Semanur'un odasına girdiğimizde annesiyle tek başınaydı. Bizi görünce biraz şaşırdı ama sonra mutlu oldu. Beraber uno oynadık. Yeni öğrenmesine rağmen galip gelen o oldu. Tabu oynadık ve yine kazanan takımda o vardı. Çok zeki ve sohbet etmeyi seven bir kızımız. Daha sonra oyun hamuru oynadık. O müthiş şekillerle en güzelleri  hep o yaptı. Zaten mimar olmak istiyor. Bu hayal gücü ve tasvir yeteneğiyle ileride en sıra dışı ve güzel yapıları tasarlayacaktır eminiz. Semanur ile sohbet ederken Harry Potter kitap serisini çok istediğini öğrendik. Siz de bu zeki ve güzel kızımızın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Semanur'a hediyesini vermek için yanına gittiğimizde heyecanlı 3 kız kardeş ve sevecen annesi de bizi karşılamıştı. Çok hoş ve uzun sohbet edip beraber zaman geçirdik. Bizim için de bir aile sıcaklığı hissettiren o gün çok güzel geçti. Semanur hediyesi için çok mutlu oldu. Hoşça vakit geçirmemizi sağladıkları için Semanur'un ailesine ve hediyeyi karşılayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: