BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kürşad Tuna - Sakarya Tıp Fakültesi

Sakarya Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

22 Mart Cuma günü Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi’ne gittik miniğimizin yanına. Okulun yorgunluğunu birlikte oyunlar oynayarak attık. :)

Kürşad Tuna, 5 yaşında. Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı) tanısıyla tedavi görüyor. Polis olmak istiyor. Çok zeki ve hareketli bir çocuk. Arabaları çok seviyor ve uyuyana kadar arabaların hayalini kuruyor. Arabalara ilgisi çok fazla. Bütün markaları, modelleri biliyor. Konuşmayı çok sevdiği gibi oyun oynamada da çok başarılı. Oynadığımız tüm oyunları kazandı. :) 

Bizden dileği ise hayalindeki uzaktan kumandalı araba oldu. Tüm gün arabayla yarış yapabileceğini söyledi ve hiç sıkılmayacağının da sözünü verdi. :) Siz de bize destek olup bir miniğimizin daha yüzünü güldürmek ister misiniz?

Miniğimiz hediyesini alır almaz oynayama başlıyor ve cook mutlu oluyor. Gönüllümüze teşekkür ederiz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: