BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esma Erva - Sakarya Tıp Fakültesi

1 1

Sakarya Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Miniğimiz Esma Erva ile bir okul çıkışı Sakarya Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümünde tanışıyoruz. 3 yaşında olan Esma Erva Retinablastom (Gözün arkasında kitle) tanısıyla hastanemizde yatıyor. Hastanede yeni olan miniğimiz başta biraz çekinse de sonrasında çok güzel anlaşıyoruz :). Birlikte defterimize en sevdiğimiz hayvanları çiziyor (kedi), Jenga’dan ev ve arabalar yaparak eğleniyoruz. Hatta arabamıza garaj bile yapıyoruz :). Akıllı miniğimizle birbirinden güzel sanat eserleri ortaya çıkarıyoruz :). Dileğini sorduğumuzda ise biraz çekinse de sonunda en sevdiği renk olan ‘pembe bir bisiklet’ istediğini söylüyor. Siz de dileği karşılayıp bir miniğimizi mutlu etmek ister misiniz?

Bir tatil günü pembe bisikleti miniğimize ulaşıyor ve çoook mutlu oluyor :) Evin içinde sürmeye başlıyor hemen. Miniğimizin yüzünü gülümseten gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: