BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Sena - Pamukkale Tıp Fakültesi

Pamukkale Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

29 Kasım Cuma günü Pamukkale Üniversitesi Hematoloji Bölümü'nde tedavi gören 10 yaşındaki Sena'ya bir ziyaret gerçekleştirdik. Sena hastanemizde Akut Romatizmal Ateş (Refraksiyon bozukluğu) tanısıyla tedavi görüyor. Kendisiyle tanışmak için ziyaretine gittiğimizde bize çok sevecen davrandı. Monopoly oynayıp onun kalbine dokunmaya çalıştık. Bazen o bizleri güldürdü, bazen de biz onu güldürdük ve gözlerindeki ışığı hissettik. Hayata dair inançları olan bir kız. El işi etkinliklerinden de çok hoşlanıyor ve bizden de tahmin edebileceğiniz gibi 1000 parçalık bir manzara puzzle istedi. Umarım bu kalbe de dokunup dileğini yerine getirebiliriz. Sena'nın dileğini gerçekleştirmek için yardımlarınızı bekliyoruz.

Bugün sabah tekrardan Sena ve annesiyle buluştuk. Yanlarında küçük kardeşi de vardı. Sena'yla uzun zamandır görüşemediğimiz için başta biraz çekindi ama daha sonra okulların açılmasından, havadan sudan konuşurken açıldı miniğimiz. Sena'yı da çok bekletmeden yapbozunu teslim ettik. Kendisi çok beğendi ve teşekkürlerini iletti. Güzeller güzeli Sena'yı böylesine mutlu eden gönüllümüze bizler de çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: