BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melda - Pamukkale Tıp Fakültesi

Pamukkale Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Soğuk ve rüzgârlı bir kış gününde, içimizi ısıtacak sıcacık bir gülüşle karşılaşabilmek umuduyla oyunlarımızı seçip hastanemizin Nefroloji servisinin yolunu tuttuk. Serviste bizi en sevdiği pembe renkli kıyafetleri ile Melda karşıladı. Melda 7 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısı ile bir süredir hastanemizde tedavi görmekte. Renklerle dolu ziyaretimize Jenga oyunumuzu oynayarak başladık. Sohbet ederken miniğimizin Beşiktaş takımını tuttuğunu, kardan adam yapmayı çok sevdiğini ve tam bir boyama aşığı olduğunu öğrendik. Tüm dikkatimizi vermemize rağmen yenemediğimiz miniğimizin sonraki tercihi tabii ki boyama kitabı oldu. Boyadığı güzel sayfalardan birini bize hediye eden miniğimiz, büyüyünce doktor olmak istiyormuş. Melda'ya çok merak ettiği diş cinini görse ondan ne isteyeceğini sorduğumuzda "Barbie'nin Pembe Karavanı" cevabını verdi.

Siz de Melda'nın bu dileğini gerçekleştirmek ve yüzünü güldürmek ister misiniz?

Melda ve ailesi ile çok istediği Barbie’nin Pembe Karavanını vermek için tekrar buluştuk. Miniğimiz yine sıcakkanlılığıyla karşıladı bizi. Biraz sohbet edip hediyesini açtık birlikte. Karavanını çok beğendi miniğimiz. Evlere dağılma vakti gelince vedalaştık ve prensesimizi uğurladık.

Melda’mızı böylesine mutlu etmemize vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: