BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kaya - Pamukkale Tıp Fakültesi

Pamukkale Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde tedavi görmekte olan 6 yaşındaki tatlı mı tatlı Kaya’yı ziyarete gidiyoruz. Kaya, Böbrek Nakli sebebiyle hastanemizde bulunuyor. Kendisiyle tanıştıktan sonra onunla oyun oynamak istediğimizi söylediğimizde canı sıkılmış olan miniğimiz hemen kabul ediyor. Önce Uno oynuyoruz ve bize oyunumuza başlamadan önce söylediği gibi bu oyunu çok başarılı oynuyor. Sonrasında "Bil Bakalım Kim?" oynamaya karar veriyoruz ve Kaya bu oyunu da çok sevip hepimizi yeniyor. Bu sırada minik dostumuza büyüyünce ne olmak istediğini soruyoruz ve böbrek cerrahı olmak istediğini öğreniyoruz. Bize gelecekte sahip olmak istediği su parklı evini anlatıyor. Ziyaretimizin sonuna yaklaştığımız zaman Kaya’ya dileğini sorduğumuzda uzun bir süre düşünüyor ama daha sonra kararını veriyor ve büyük bir heyecanla uzaktan kumandalı uçak istediğini söylüyor miniğimiz. Siz de Kaya'nın dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :)

Bugün hediyesini vermek üzere Kaya'yı evinde ziyaret edip ona sürpriz yaptık. Kaya bizi gördüğünde çok şaşırdığından başlarda çekingen davransa da hediyesini verdiğimizde gözleri ışıl ışıldı, heyecanla uçağını kurduktan sonra hemen kullanmaya başladı. Diğer oyuncaklarıyla da oynadıktan sonra tekrar görüşmek üzere vedalaştık. Kaya'nın dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna ortak olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: