BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Şengül Hilal - Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi

1 1

Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Yağmurlu bir günde heyecanla Hematoloji servisinin yolunu tuttuk. Odaya girdiğimizde bizi güzel prensesimiz Şengül Hilal karşıladı. Prensesimiz 13 yaşında ve Kronik İTP (Kan pulcuklarının sayısının azalmasıyla karakterize bir tablo) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Şengül Hilal İngilizce'yi çok seviyor ve ileride İngilizce öğretmeni olmak istiyormuş. Başlarda biraz çekingen olan prensesimizle Jenga ve Uno oynadıktan sonra kelime oyunu oynamaya başladık. Şengül Hilal bizi her seferinde yenmeyi başardı. Ziyaretimizin sonunda dileğini sorduk biraz düşündükten sonra "Instax Mini" cevabını verdi. Siz de prensesimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Şengül Hilal'in dileği bize ulaşınca ailesiyle iletişime geçtik. Prensesimize dileğini ulaştırdık. Şengül hediyesini alınca çok mutlu olmuş. Onun mutluluğu bizi de mutlu etti. Prensesimizin yüzündeki gülümsemeye vesile olan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: