BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Poyraz Efe - Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi

Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Bir mart sabahı elimizde Jenga ve Uno ile Hematoloji servisinin yolunu tuttuk. Odaya girerken miniğimiz Poyraz Efe annesiyle heyecanlı bir şekilde bizim gelmemizi konuşuyordu. O an anladık ki heyecanlı olan tek biz değiliz. Efe 5 yaşında ve hastanemizde Lenfoma (Lenf sistemi tümörü) tedavisi görüyor. Efe'nin nevresimi örümcek adamlıydı. En sevdiği rengin mavi olduğunu ve odasını maviye boyatmak istediğini söyledi. Evde de odasına kocaman örümcek adam posteri yapıştıracakmış. En büyük oyuncağı da örümcek adam. Uno'yu nasıl oynaması gerektiğini bilmeyen miniğimizle kartlardan bambaşka bir oyun üretip Uno'yu çok daha eğlenceli hale getirdik. Sıra dileğini almaya geldiğinde ise "Oyuncak Batman" istediğini söyledi. Siz de Efe'nin dileğini gerçekleştirerek yüzünde tebessüme sebep olmak ister misiniz?

Poyraz Efe'nin hediyesi elimize ulaştığında büyük bir heyecanla hastanenin yolunu tuttuk. Biraz sohbet ettikten sonra miniğimize hediyesini teslim ettik. Hediyesini gördüğündeki mutluluğu bizim de içimizi ısıttı. Poyraz Efe'nin dileğini gerçekleştirerek onun yüzündeki tebessüme vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: