BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Osman Efe - Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi

1 1

Ondokuz Mayıs Tıp Fakültesi Logo

Detaylar:

Güzel ve güneşli bir günde içimizi daha da ısıtacak bir ziyaret için Pediatri servisinin yolunu tuttuk. Ziyaretimizde 15 yaşında ve AML (Bir çeşit kan kanseri) tedavisi gören çok zeki bir miniğimizle tanıştık. Adı Osman Efe idi. Bilişim ile ilgilendiğini ve ileride bu alanda çalışmak istediğini söyledi. Ayrıca koyu Beşiktaşlı olduğunu öğrendik. Efe ile Kızma Birader ve Uno oynarken de uzun uzun sohbet ettik. Ziyaretimizin sonuna geldiğimizde Efe'ye dileğini sorduk. Biraz düşündükten sonra “İmzalı Beşiktaş Forması” istediğini söyledi. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Miniğimizin dileği elimize ulaştığında büyük bir heyecanla ailesiyle iletişime geçtik. Osman Efe'nin hastanede olmadığını öğrendiğimizde bekletmemek için hediyeyi kargoya verip miniğimize ulaşacağı zamanı beklemeye başladık. Osman Efe hediyesi eline ulaştığında sevinçle bize ulaştı. Osman Efe'nin dileğini karşılayarak yüzündeki tebessümü sağlayan gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: